Baskılı Ambalaj

Ambalaj tasarımı, tüketicilerle iletişimin önemli bir parçasıdır. Ambalajlarında yüksek kalitede baskı isteyen müşterilerimizin özel isteklerini karşılamak için 2 baskı tekniği ile hizmet sunuyoruz.

Rotogravür mükemmellik demektir. Görüntüyü görüntü taşıyıcıya kazımayı içeren bir baskı türüdür ve görüntü bir silindir içine işlenmektedir. Mükemmel görüntü kalitesine, özel malzeme laminasyonlarına ve yüksek hassasiyetli baskı sonuölarına sahip esnek ambalajlar için ideal çözümdür. Her türlü malzeme yapısı için uygundur.

Fleksografi çeşitli alt tabakalar üzerine baskı yapmak için fotopolimerlerden ve hızlı kuruyan mürekkeplerden oluşan esnek bir baskı plakası (klişe) kullanan uygun maliyetli ve kaliteli baskı işlemidir. Fleksografi baskı, plastik, kağıt, folyo ve metal kaplı filmler gibi farklı birçok malzeme üzerinde kullanılabilir.

Fleksografi özellikle geniş bir renk yelpazesi ve ayrıntılı hassasiyeti sunan yüksek kapsama alanına sahip, özel, metalik renkler, metinler ve verniklerle baskı yapmak için uygundur.

Ambalajınız UV veya UV LED, EB, su bazlı veya solvent bazlı mürekkepler kullanılarak basılabilir. Ambalajınızın göz alıcı olmasını ve estetik açıdan ilgi çekici görünmesini sağlamak amacıyla 8 renkli flekso baskı seçeneğimiz mevcuttur.